Nachádzate sa na Môj mobil.sk: Magazín > Operátori > T-Mobile > T-Mobile obohacuje ponuku o nový program Fix 12

T-Mobile obohacuje ponuku o nový program Fix 12

ilustračný obrázok

30.04.2009 | T-Mobile Slovensko

Spoločnosť T-Mobile rozšíri svoje portfólio obľúbených programov Fix o novinku – Fix 12. Nový program bude k dispozícii aj s benefitom extra kreditu na celé obdobie 2 rokov či víkendovými SMS do všetkých sietí zdarma.

S programom Fix má zákazník kontrolu nad svojimi výdavkami ako na predplatenej karte a zároveň aj nižšie ceny služieb a možnosť zobrať si telefón za akciovú cenu.

 

Fix 12 – novinka s vyšším benefitom

Fix 12 je nový program v skupine obľúbených programov Fix, kde sa zákazníkom odpočítava kredit za využívané služby (hovory, SMS). Predstavovaný program má povinné zmluvné dobitie vo výške 12 eur (361,51 Sk), zákazník však pri ňom získa väčšie množstvo akciových telefónov na výber a dokonca aj s nižšou akciovou cenou.

Ceny hovorov, SMS či obsahových služieb sú rovnaké ako pri ostatných programoch Fix.

Extra kredit i víkendové SMS zdarma

Fix 12 bude v rámci úvodnej akciovej ponuky obsahovať aj dvojicu benefitov. Všetci zákazníci (s akciovým telefónom i bez neho) získajú každý mesiac bonusový kredit zdarma, a to až vo výške 6 eur (180,76 Sk). Za celé obdobie 24-mesačnej viazanosti tak získajú až 144 eur (4 338,14 Sk).

Zákazníci, ktorý si kúpia program Fix 12 bez akciového telefónu, získajú aj ďalší benefitneobmedzené víkendové SMS do všetkých sietí až na 18 mesiacov.

Kompletná ponuka programov Fix

Akciová ponuka na program Fix 12 platí od 1. do 31. mája 2009.

Zákazníci si budú môcť okrem programu Fix 12 aktivovať aj program Fix 16 s najvýhodnejšími cenami telefónov i bonusovým kreditom až vo výške 8 eur (241,01 Sk) počas dvoch rokov.

K dispozícii bude naďalej aj program Fix 0 bez mesačných poplatkov pre zákazníkov s nižšími nárokmi na telefonovanie či posielanie správ.

Akciová ponuka telefónov pre Fix 12

Pre Fix 12 sú určené aj T-Mobile bestsellery Nokia 5310 a Sony Ericsson K770i, nižšie ceny ponúknu napríklad modely Sony Ericsson W350i či Samsung U600 v oboch farebných prevedeniach (pink i black).

Celkovo bude k programu Fix 12 dostupných až 12 telefónov:

Akciová ponuka mobilných telefónov k programu Fix 12

Nová hodnota pre dobíjanie Fix programov

V súvislosti s uvádzaním programu Fix 12 bude sprístupnená aj nová hodnota pre dobíjanie kreditu na predplatených kartách Easy či programoch Fix.

Zákazníci si budú môcť dobiť kredit o 12 € nasledujúcimi spôsobmi:

  • cez T-Centrá
  • na stránke www.t-mobile.sk
  • dobíjaním z mesačného programu: jednorazovo i pravidelne cez linku 123 45
 

« Späť na T-Mobile

 

Novinky e-mailom

REKLAMA

Anketa

Služby ktorého mobilného operátora využívate v súčasnosti?

T-Mobile

Orange

O2

T-Mobile a Orange

T-Mobile a O2

Orange a 02

T-Mobile, Orange a O2

Pozrieť výsledky

Reklama

Aj tu môže byť umiestnená Vaša textová reklama!